Złoto i srebro dla kostrzyńskich piłkarzy

piłka nożnaZłoto dla Żaków UKS ”Czwórka” srebro dla Skrzatów Lecha Poznań FA Dariusza Dudki. W dniu 2 września 2017 roku na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kostrzynie nad Odrą odbyły się dwa turnieje piłkarskie w ramach Festiwalu Piłkarskiego „Pożegnanie Lata z Piłkarskim Laurem” „Autunno Cup” Skrzatów i Żaków o Puchar Starosty Gorzowskiego. Turnieje odbywały się pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Fundacji im. Kazimierza Górskiego. 

 

piłka nozna

Powitania i prezentacji zespołów oraz gości dokonali dyrektor MOSiR Zygmunt Mendelski oraz prezes firmy Colloseum Marketing Sport Mirosław Wrzesiński a oficjalnego otwarcia turnieju dokonał w imieniu Starosty Powiatu Gorzowskiego Małgorzaty Domagały naczelnik wydziału komunikacji Starostwa Powiatowego Tadeusz Rybiński

Ponad to w uroczystym otwarciu uczestniczyli: zastępca Burmistrza Miasta Kostrzyn nad Odrą Zbigniew Biedulski, dyrektor marketingu K-SSSE Andrzej Kail, prezes UKS „Czwórka” Arkadiusz Kozieł, prezes UKS Celuloza Stanisław Grzelczak, v-ce prezes FA LP Dariusz Dudka – Sebastian Jankowski, v-ce dyrektor MOSiR Mariusz Staniszewski.


W turnieju Żaków uczestniczyło 12 zespołów podzielonych na dwie grupy. Zwycięzcą turnieju został zespół UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą, który w finale pokonał drużynę Błękitnych Dobiegniew.

uks 4
W turnieju Skrzatów uczestniczyło 6 zespołów grających systemem każdy z każdym. Zwycięzcą turnieju został zespół Stilonu Gorzów Wielkopolski który wyprzedził drużynę Lecha Poznań FA Dariusza Dudki.

dudka


Tabele turnieju po meczach eliminacyjnych:

GRUPA ‘’A’’
1.UKS CZWÓRKA KOSTRZYN NAD ODRĄ 13 PKT
2.UKS TORZYM 9 PKT.
3.PERŁA CYBINKA 8 PKT.
4.STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 8 PKT.
5.CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ 4 PKT.
6.FOOTBALL ACADEMY MYŚLIBÓRZ 0 PKT.

Mecze drużyny FA Myślibórz zweryfikowane zostały jako walkowery gdyż drużyna nie stawiła się na turniej.

 

zespół Celuloza Kostrzyn FA Myślibórz UKS Torzym UKS 4 Kostrzyn Stilon Gorzów Wlkp. Perła Cybinka pkt br. m-ce
Celuloza Kostrzyn X 3:0 1:3 0:2 1:1 1:4 4 6:10 V
FA Myślibórz 0:3 X 0:3 0:3 0:3 0:3 0 0:15 VI
UKS Torzym 3:1 3:0 X 1:4 1:4 3:2 9 11:11 II
UKS 4 Kostrzyn 2:0 3:0 4:1 X 4:2 2:2 13 15:5 I
Stilon 1:1 3:0 4:1 2:4 X 3:3 8 13:9 IV
Perła Cybinka 4:1 3:0 2:3 2:2 3:3 X 8 14:9 III

GRUPA ‘’B’’
1.BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 15 PKT
2.PAP BOSKO SULĘCIN 12 PKT.
3.DWÓJKA MOS GUBIN 9 PKT.
4.SAP SŁUBICE 6 PKT.
5.LECH POZNAŃ FA D. DUDKI 3 PKT.
6.UKS CZWÓRKA 2010 KOSTRZYN 0 PKT.

zespół SAP Słubice Błękitni Dobiegniew UKS 4 II Kostrzyn Lech Poznań FA Bosko Sulęcin Dwójka MOS Gubin pkt br. m-ce
SAP Słubice X 0:2 6:0 3:1 2:5 0:4 6 11:12 IV
Błękitni Dobiegniew 2:0 X 4:0 8:0 2:1 2:1 15 18:2 I
UKS 4 II Kostrzyn 0:6 0:4 X 1:3 1:8 0:9 0 2:30 VI
Lech Poznań FA 1:3 0:8 3:1 X 1:8 0:5 3 5:25 V
Bosko Sulęcin 5:2 1:2 8:1 8:1 X 2:0 12 24:6 II
Dwójka MOS Gubin 4:0 1:2 9:0 5:0 0:2 X 9 19:4 III

W mecze półfinałowe:

UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - PAP Bosko Sulęcin - 2-1

Błękitni Dobiegniew - UKS Torzym - 2 - 0

Finały:

Mecz o I miejsce

UKS Czwórka Kostrzyn nad Odrą - Błękitni Dobiegniew - 2:0

Mecz o III miejsce

Bosko Sulęcin - UKS Torzyn - 3:1


 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

  1. UKS CZWÓRKA KOSTRZYN NAD ODRĄ
  2. BŁĘKITNI DOBIEGNIEW
  3. PAP BOSKO SULĘCIN
  4. UKS TORZYM
  5. UKS PERŁA CYBINKA
  6. DWÓJKA MOS GUBIN
  7. STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI
  8. SŁUBICKA AKADEMIA PIŁKARSKA
  9. CELULOZA KOSTRZYN NAD ODRĄ
  10. LECH POZNAŃ FA DARIUSZA.DUDKI
  11. UKS CZWÓRKA 2010 KOSTRZYN NAD ODRĄ
  12. FOOTBALL ACADEMY MYŚLIBÓRZ

Wyróżnienia indywidualne turnieju:

  • Król strzelców - DAMIAN HABURA – PAP BOSKO SULĘCIN
  • Najlepszy zawodnik – OSKAR MASIARZ – UKS CZWÓRKA KOSTRZYN
  • Najlepszy bramkarz – DAWID RAFALSKI – DWÓJKA MOS GUBIN
  • Trener zwycięskiej drużyny – ROBERT GUŹNICZAK – UKS CZWÓRKA KOSTRZYN

Zespół Celuloza SAP Słubice FA Myślibórz Steinpol Ilanka UKS 4 Kostrzyn Lech Poznań FA Stilon Gorzów Bosko Sulęcin pkt br. m-ce
Celuloza Kostrzyn X 0:3 0:0 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0 0:21 VII-VIII
SAP Słubice 3:0 X 3:0 2:4 0:2 1:4 1:7 2:1 9 12:18 V
FA Myślibórz 0:0 0:3 X 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0 0:21 VII-VIII
Steinpol Ilanka 3:0 4:2 3:0 X 3:2 0:2 0:2 3:2 15 16:10 III
UKS 4 Kostrzyn 3:0 2:0 3:0 2:3 X 0:6 0:8 3:1 12 13:18 IV
Lech Poznań FA 3:0 4:1 3:0 2:0 6:0 X 2:7 3:1 18 23:29 II
Stilon Gorzów Wlkp. 3:0 7:1 3:0 2:0 8:0 7:2 X 3:2 21 33:5 I
Bosko Sulęcin 3:0 1:2 3:0 2:3 1:3 1:3 2:3 X 6 13:14 VI

 

Klasyfikacja końcowa turnieju Skrzatów:

  1. STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI
  2. LECH POZNAŃ FA D. DUDKI
  3. STEINPOL ILANKA RZEPIN
  4. UKS CZWÓRKA KOSTRZYN NAD ODRĄ
  5. SŁUBICKA AKADEMIA PIŁKARSKA SŁUBICE
  6. PAP BOSKO SULĘCIN

Na turniej nie dojechały awizowana wcześniej ekipy FA Myślibórz i Celulozy Kostrzyn nad Odrą.

Wyróżnienia indywidualne turnieju:

  • Król strzelców – FRANCISZEK SIUDEK – STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI
  • Najlepszy zawodnik – FRANCISZEK SIUDEK – STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI
  • Najlepszy bramkarz – KAMIL GROCHOCIŃSKI – SAP SŁUBICE
  • Trener zwycięskiej drużyny: PAWEŁ NAJDOWSKI – STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI

 

biuro

Co? Gdzie? Kiedy?

POLECAMY:
 
młodzieżowe dni kultury
25-26 listopada
ZAPISY TRWAJĄ!
,,Pół na Pół”
2 grudnia, godz. 18:00
KCK Kręgielnia
The WayWe Get By 5
8 grudnia, godz. 19:00 
KCK Kręgielnia
 
Kino za rogiem: 
kino listopad

AKTUALNE NUMERY

Samorządny Kostrzyn
Nr 7/2017 - PAŹDZIERNIK 2017
 
pl9
Nr 10(58)/2017 - PAŹDZIERNIK 2017
 
wp3
nr 3(32) 2017

INFORMACJE

apt

dyżury aptek
 
plan
 
szkola
ROZKŁAD JAZDY:
dowóz do szkół
 
rozklad
ROZKŁAD JAZDY:
komunikacja miejska

WIDEO czyli bez komentarza....

tvp3 60
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część I
 
lata60-2
Kostrzyn w latach '60 XX wieku
(TVP Gorzów Wlkp) - część II
 
Kresowianie-Lubuszanie
film dokumentalny
 
Trudne początki.
Młodość na ziemiach zachodnich 1945-1956

[WIĘCEJ WIDEO]

  Adres redakcji:
Nasz Kostrzyn
Os. Słowiańskie 21/2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
Bartłomiej Suski
redaktor naczelny

redakcja@naszkostrzyn.pl
tel. 602 663 913
Mariusz Staniszewski
redaktor sportowy

sport@naszkostrzyn.pl
tel. 693 907 200
 

znajdziesz nas w gazecie

logo